I Liceum Ogólnokształcące

im. Władysława Orkana w Limanowej

Plan lekcji
Dzwonki lekcyjne
LekcjaGodzina
17:30-8:15
28:20-9:05
39:10-9:55
410:05-10:50
511:00-11:45
611:50-12:35
712:50-13:35
813:40-14:25
914:35-15:20
1015:25-16:10
1116:15-17:00
1217:05-17:50
Programy i projekty

Osiągnięcia uczniów

2017/2018

Dorota Banaś (klasa 3G) - Laureatka XXX Olimpiady Filozoficznej, Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnych Warsztatów Filozoficznych UPJP II, opiekun mgr Anna Smaga – Trojanowska, uczestniczka etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego – opiekun mgr Jolanta Bugajska

Bartłomiej Kuna (klasa 3B) – finalista etapu okręgowego XXX Olimpiady Filozoficznej, opiekun mgr Anna Smaga – Trojanowska

Joanna Czyrnek (klasa 3G) – finalistka (wyróżnienie) Ogólnopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnych Warsztatów Filozoficznych UPJP II, opiekun mgr Anna Smaga – Trojanowska

I LO drużynowo (13 osób) – II miejsce Ogólnopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnych Warsztatów Filozoficznych UPJP II, opiekun mgr Anna Smaga – Trojanowska

Sylwia Stokłosa (klasa 3G) – finalistka  etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego – opiekun mgr Jolanta Bugajska

Patrycja Mrożek (klasa 3G) - uczestniczka etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego – opiekun mgr Jolanta Bugajska

Aleksandra Szewczyk (klasa 1E) – II miejsce w pierwszym etapie 63 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego– opiekun mgr Beata Jonarska

Wojciech Dyląg (klasa 1C) – I miejsce, kategoria Teatr Jednego Aktora, w pierwszym etapie 63 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego– opiekun mgr Zofia Ociepka

Magdalena Toporkiewicz (klasa 1F) - II miejsce, kategoria Teatr Jednego Aktora, w pierwszym etapie 63 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego– opiekun mgr Zofia Ociepka

Aleksandra Szewczyk (klasa 1E) – I miejsce , IV Powiatowy Konkurs Recytatorski „Jan Paweł II jako artysta” – opiekun mgr Beata Jonarska

Michał Pociecha (klasa 1A) - II miejsce , IV Powiatowy Konkurs Recytatorski „Jan Paweł II jako artysta” – opiekun mgr Zofia Ociepka

Sandra Duplak ( klasa 1G) - III miejsce , IV Powiatowy Konkurs Recytatorski „Jan Paweł II jako artysta” – opiekun mgr Jolanta Bugajska

Patryk Lupa, Natalia Czechowska, Julia Lachor (klasa 3G) - I miejsce,  IV Powiatowy Konkurs Wokalny „Jan Paweł II jako artysta” – opiekun mgr Jolanta Bugajska

Filip Sternal (klasa 3G) – finalista zawodów  centralnych I stopnia Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej” - opiekun mgr Adam Dębski

Karol Młyński (klasa 1G) – uczestnik etapu rejonowego Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej” - opiekun mgr Adam Dębski

Kamil Bulanda (klasa 3G) – uczestnik etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie - opiekun mgr Adam Dębski

Adela Juszczak ( klasa 2G) – III miejsce , Konkurs wiedzy o sejmie - opiekun mgr Halina Bukowiec

Katarzyna Zelek (klasa 2E) – laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej – opiekun ks. Sylwester Brzeźny

Mateusz Czamara (klasa 2B) – uczestnik etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy o Afryce – opiekun ks. Krzysztof Czyżowski

Karol Banach (klasa 2B) - uczestnik etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy o Afryce – opiekun ks. Krzysztof Czyżowski

Dariusz Kuśnierz (klasa 2G) –uczestnik etapu diecezjalnego Olimpiady Teologii Katolickiej w Krakowie  – opiekun ks. Krzysztof Czyżowski

Zofia Długosz (klasa 1G) - uczestniczka etapu diecezjalnego Olimpiady Teologii Katolickiej w Krakowie  – opiekun ks. Krzysztof Czyżowski

Monika Wilczek (klasa 2C) – uczestniczka etapu finałowego Konkursu lingwistycznego „Duet” – opiekun mgr Magdalena Joniec

Magdalena Dębska (klasa 3D) - uczestniczka etapu finałowego Konkursu lingwistycznego „Duet” – opiekun mgr Natalia Mamak

Magdalena Wojcieszak (klasa 2B) - uczestniczka etapu finałowego Konkursu lingwistycznego „Duet” – opiekun mgr Aneta Kulig

Wioleta Nowak (klasa 2B) - uczestniczka etapu finałowego Konkursu lingwistycznego „Duet” – opiekun mgr Aneta Kulig

Weronika Barczewska (klasa1E) – II miejsce w Konkursie Poezji Niemieckojęzycznej w Nowym Sączu – opiekun mgr Urszula Janczy

Szymon Sułkowski (klasa 2D) – I miejsce w Powiatowym Konkursie „Śladami matematyków” – opiekun mgr Piotr Twaróg

Tomasz Banaś, Marcin Filipek, Tomasz Gawron, Piotr Piksa (klasa3A), Izabela Bubula (klasa2A) – III miejsce w III Małopolskim Hackatonie WSEICRAFT 3.0 dla uczniów szkół średnich – opiekun mgr Bogdan Dębski

Jakub Marek (klasa 1B) – I miejsce w konkursie Lider Wiedzy Ekonomicznej organizowanym przez PWSZ w Nowym Sączu, uczestnik etapu wojewódzkiego Olimpiady Przedsiębiorczości, uczestnik etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, 9 miejsce w etapie wojewódzkim Olimpiady Wiedzy o UE „Gwiezdny Krąg”, wyróżnienie w konkursie Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim – opiekun mgr Sylwia Stelmach

Sylwia Rusnak (klasa 2C) -  uczestniczka etapu wojewódzkiego Olimpiady Przedsiębiorczości – opiekun mgr Sylwia Stelmach

Magdalena Szewczyk (klasa 1B) - wyróżnienie w konkursie Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim – opiekun mgr Sylwia Stelmach

Anna Janowska (klasa 2A) – nagroda specjalna w etapie ogólnopolskim konkursu Inkubator Szkolnych Biznesów oraz I miejsce w etapie wojewódzkim tego konkursu – opiekun mgr Sylwia Stelmach

Weronika Malec (klasa 3D) – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej – opiekun mgr Barbara Kalita

Szymon Sułkowski (klasa 2D) – laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej – opiekun mgr Joanna Oleksy

Jan Banach (klasa 2F) – finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej – opiekun mgr Barbara Kalita

Małgorzata Krzemińska (klasa 2F) – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej – opiekun mgr Barbara Kalita

Andrzej Mrożek (klasa 1E) – finalista etapu wojewódzkiego Olimpiady Ekologicznej – opiekun mgr Piotr Wójciak

Kamila Raczek (klasa 1D) – II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o AIDS – opiekun mgr Piotr Wójciak

Aleksandra Rosiek (klasa 1E) – III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o AIDS – opiekun mgr Piotr Wójciak

Mateusz Wikar (klasa 3E) – I miejsce w powiatowym konkursie prozdrowotnym „Zdrowie to twój skarb” – opiekun mgr Piotr Wójciak

Alicja Ptaszek (klasa 2C) – kwalifikacje do etapu wojewódzkiego Olimpiady Geograficznej – opiekun mgr Andrzej Nawaleniec

Kamil Bulanda (klasa 3G) – kwalifikacje do etapu wojewódzkiego Olimpiady Geograficznej – opiekun mgr Andrzej Nawaleniec

Ewa Batko, Kamil Bulanda, Filip Sternal (klasa 3G) – uczestnicy etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Wiedzy Krajoznawczej o Republice Słowackiej – opiekun mgr Andrzej Nawaleniec

2016/2017

Honorata Leśniak (klasa 3G) – finalistka XXIX Olimpiady Filozoficznej – opiekun mgr Anna Smaga – Trojanowska

Dorota Banaś (klasa 2G) – finalistka XXIX Olimpiady Filozoficznej – opiekun mgr Anna Smaga – Trojanowska oraz finalistka Turnieju Wiedzy Psychologicznej zorganizowany przez redakcję magazynu „Charaktery”

Kamil Bulanda (klasa 2G) – finalista Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego” – opiekun mgr Adam Dębski

Katarzyna Zelek (klasa 1E) – finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej – opiekun ks. Sylwester Brzeźny

Piotr Kotara (klasa 3A) – laureat Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – matematyka – opiekun mgr Anna Wrona, laureat Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – fizyka oraz finalista 66. Olimpiady Fizycznej – opiekun mgra Mariusz Mrózek

Rafał Franczak (klasa 3A) – laureat Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – matematyka – opiekun mgr Anna Wrona, laureat Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH –  fizyka – opiekun mgra Mariusz Mrózek

Krzysztof Piaskowy (klasa 3A) – laureat Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH –  fizyka – opiekun mgra Mariusz Mrózek

Bartosz Ociepka (klasa 3A) – finalista XII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości – opiekun mgr Sylwia Stelmach

Michał Podgórni (klasa 3A) – finalista I edycji Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach – opiekun mgr Sylwia Stelmach

Anna Janowska (klasa 1A) - I miejsce w Polsce w finale ogólnopolskiego  konkursu TALENTOWISKO – „Inkubator Szkolnych Biznesów”– opiekun mgr Sylwia Stelmach

Anna Janowska (klasa 1A)II miejsce w XII Powiatowym konkursie „Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim” – opiekun mgr Sylwia Stelmach

Wioleta Nowak (klasa 1B) – wyróżnienie w XII Powiatowym konkursie „Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim” – opiekun mgr Sylwia Stelmach

Klasa 1A (32 uczniów) – I miejsce w województwie małopolskim i jednocześnie IV miejsce w skali kraju w XXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu “Matematyka bez Granic” – opiekun  mgr Ryszard Abram

2015/2016

Anna Orzeł (klasa 3G) –finalistka  etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego – opiekun mgr Anna Smaga – Trojanowska

Natalia Ptak (klasa 2G) – uczestniczka etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego – opiekun mgr Beata Jonarska

Katarzyna Więcek (klasa 2G) –  uczestniczka etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego – opiekun mgr Beata Jonarska

Artur Orzeł (klasa 2G) – finalista Olimpiady „Myśli Jana Pawła II” – opiekun mgr Anna Smaga – Trojanowska

Magdalena Bielska (klasa 3G) – finalistka etapu okręgowego XXVIII Olimpiady Filozoficznej – opiekun mgr Anna Smaga – Trojanowska

Bartosz Dąbrowski (klasa 2B) – II miejsce – Wicemistrz I Limanowskiego Dyktanda – opiekun mgr Zofia Ociepka

Patryk Lupa (klasa 1G) – I miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Jan Paweł II jako artysta” – opiekun mgr Jolanta Bugajska

Julia Niemiec (klasa 1G) – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim na etapie regionalnym w kategorii „Teatr jednego aktora” – opiekun mgr Jolanta Bugajska

Krzysztof Jasica (klasa 2G) – laureat Olimpiady Tematycznej z historii Losy żołnierza polskiego – od Obertyna do Wiednia – opiekun mgr Adam Dębski

Oskar Biedroń (klasa 1C) – finalista etapu wojewódzkiego VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914 – 1989 – opiekun mgr Joanna Pociecha

Patryk Palka (klasa 3G) – uczestnik drugiego etapu eliminacji etapu wojewódzkiego Olimpiady Historycznej – opiekun mgr Joanna Pociecha

Olga Kita, Patrycja Kęska (klasa 3F), Justyna Dutka, Bartosz Mamala, Magdalena Trzeciecka (klasa 3G) – finaliści XX Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim – opiekun mgr Tomasz Kita

Monika Czyżycka (klasa 2B) – finalistka XX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej oraz laureatka etapu diecezjalnego Olimpiady Teologicznej – opiekun ks. Marcin Baran

Patrycja Pławecka (klasa 1C) – uczestniczka etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy o Afryce – opiekun ks. Krzysztof Czyżowski

Joanna Czyrnek (klasa 1G) – uczestniczka etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy o Afryce – opiekun ks. Krzysztof Czyżowski

Patrycja Jaworz, Łukasz Wojtas (klasa 2G) – uczestnicy etapu finałowego Konkursu lingwistycznego „Duet” – opiekun mgr Maria Szumilas

Łukasz Papież (klasa 3E) – uczestnik etapu okręgowego Olimpiady Języka Niemieckiego – opiekun mgr Agata Liszka

Bartosz Ociepka (klasa 2A) – uczestnik etapu okręgowego Olimpiady Przedsiębiorczości – opiekun mgr Sylwia Stelmach

Bartosz Ociepka, Michał Podgórni (klasa 2A) – I miejsce w Polsce w finale ogólnopolskiego  konkursu TALENTOWISKO – „Inkubator Szkolnych Biznesów”– opiekun mgr Sylwia Stelmach

Marcin Mizgała (klasa 2B) – II miejsce w województwie w ogólnopolskim konkursie TALENTOWISKO – „Inkubator Szkolnych Biznesów”– opiekun mgr Sylwia Stelmach

Izabela Ptaszek (klasa 3B) – laureatka Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki – opiekun mgr Ryszard Abram

Piotr Kotara (klasa 2A) – laureat Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z fizyki – opiekun mgr Mariusz Mrózek

Krzysztof Piaskowy (klasa 2A) – finalista Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z fizyki – opiekun mgr Mariusz Mrózek

Piotr Kotara (klasa 2A) – I miejsce w Powiatowym Konkursie „Śladami matematyków” – opiekun mgr Anna Wrona oraz wyróżnienie w polsko – ukraińskim konkursie fizycznym „Lwiątko” – opiekun mgr Mariusz Mrózek

Bartosz Ociepka (klasa 2A) – III miejsce w Powiatowym Konkursie „Śladami matematyków” – opiekun mgr Anna Wrona

Tomasz Banaś, Bartosz Bednarczyk, Marcin Filipek, Tomasz Gawron, Piotr Piksa (klasa 1A) – II miejsce w I Małopolskim Hackatonie WSEICRAFT 3.0 dla uczniów szkół średnich – opiekun mgr Bogdan Dębski

Szymon Kaim (klasa 3E) – laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej – opiekun mgr Barbara Kalita

Waldemar Król (kasa 2E) – finalista Olimpiady Wiedzy Ekologicznej – opiekun mgr Piotr Wójciak

Konrad Olchawa, Michał Podgórni (klasa 2A) – I miejsce w międzynarodowym konkursie Alliante 2015 – opiekun mgr Andrzej Nawaleniec

2014/2015

Język polski

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nazwa olimpiady, konkursu

Nauczyciel przygotowujący

Agata Wrona

2E

Kwalifikacja do II etapu Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Zofia Ociepka

Aleksandra Bieda

2G

Laureatka etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Anna Trojanowska

Magdalena Trzeciecka

2G

finalistka etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Anna Trojanowska

Anna Orzeł

2G

Kwalifikacja do etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Anna Trojanowska

Karolina Lupa

2G

Kwalifikacja do etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Anna Trojanowska

Katarzyny Antosz

2G

Udział w etapie okręgowym Olimpiady Filozoficznej

Anna Trojanowska

Patryk Pałka

2G

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literacko- historycznym „Kariera a odpowiedzialność społeczna”

Anna Trojanowska

 

Bartosz Dąbrowski

1B

III miejsce w Małopolskim Konkursie Czytelniczym „Bohaterowie Lektur Szkolnych”

Zofia Ociepka

 

Natalia Ptak
i Anna Pazdur

1G

ex aequo II miejsce w Konkursie Czytelniczym pod hasłem „Bohaterowie mitologii”

Beata Jonarska

Katarzyna Więcek

1G

I miejsce w konkursie Wiedzy o Ignacym Łukasiewiczu „Poprzez poznanie do umiłowania”

Beata Jonarska

 

Natalia Ptak

1G

III miejsce w konkursie Wiedzy o Ignacym Łukasiewiczu „Poprzez poznanie do umiłowania”

Beata Jonarska

Aleksandra Pociecha

2F

Wyróżnienie w konkursie poetyckim im. Zosi Smreczyńskiej pt. „Niewyśnione sny”

Beata Jonarska

Patrycja Marcisz

3G

Kwalifikacja do zawodów okręgowych Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Beata Jonarska

Karolina Kaim

3B

Kwalifikacja do etapu ogólnopolskiego  w Ogólnopolskim Turnieju Edukacji Medialnej

Jolanta Bugajska

 

Historia

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nazwa olimpiady, konkursu

Nauczyciel przygotowujący

Aleksandra Semerda

2G

VI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Tematycznego ,,Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914-1989” wyróżnienie    na etapie wojewódzkim

Joanna Pociecha

Justyna Dutka

2G

Finalistka etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Halina Bukowiec

Sylwia Sara

2C

Finalistka Konkursu Wiedzy o Solidarności

Halina Bukowiec

Wojciech Bargieł

2C

Finalistka Konkursu Wiedzy o Solidarności

Halina Bukowiec

Michał Dunikowski

3G

Zakwalifikował się do ścisłego finału ustnego etapu okręgowego Olimpiady Historycznej; zakwalifikował się do II etapu Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie

A. Dębski
J. Pociecha

Filip Kołodziej

3G

Kwalifikacja do etapu okręgowego Olimpiady Historycznej; zakwalifikował się do II etapu Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie

A. Dębski
J. Pociecha

Sara Kaptur

 

Kwalifikacja do etapu okręgowego Olimpiady Historycznej

A. Dębski
J. Pociecha

Paweł Śliwa

 

Kwalifikacja do etapu okręgowego Olimpiady Historycznej

A. Dębski
J. Pociecha

Krzysztof Jasica

1G

Tytuł finalisty w eliminacjach wojewódzkich Olimpiady „Losy żołnierza polskiego- od Cedyni do Orszy”

A. Dębski

Patrycja Marcisz

1G

Laureatka Polsko- Węgierskiego Konkursu Tematycznego na rok szkolny 2014/2015- „Bitwa limanowska 1914r w świadomości współczesnych Węgrów i Polaków”

Adam Dębski

Magdalena Poręba

2E

Laureatka Polsko- Węgierskiego Konkursu Tematycznego na rok szkolny 2014/2015- „Bitwa limanowska 1914r w świadomości współczesnych Węgrów i Polaków”

Adam Dębski

Łukasz Zoń

3G

Laureat Polsko- Węgierskiego Konkursu Tematycznego na rok szkolny 2014/2015- „Bitwa limanowska 1914r w świadomości współczesnych Węgrów i Polaków”

Adam Dębski

 

Religia

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nazwa olimpiady, konkursu

Nauczyciel przygotowujący

Katarzyna Więcek

1G

Zakwalifikowała się do II etapu Olimpiady Wiedzy Teologicznej

ks.Krzysztof Czyżowski

Artur Majchrzak

 

Zakwalifikował się do II etapu Olimpiady Wiedzy Teologicznej

ks.Krzysztof Czyżowski

Artur Orzeł

1G

Zakwalifikował się do II etapu Olimpiady Wiedzy Teologicznej

ks. Krzysztof Czyżowski

Lidia Szyrszeń

 

Zakwalifikowała się do II etapu Olimpiady Wiedzy o Afryce

ks. Krzysztof Czyżowski

Jan Stach

 

Zakwalifikował się do II etapu Olimpiady Wiedzy o Afryce

ks. Krzysztof Czyżowski

Kinga Wątor

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej-etap diecezjalny - 6 miejsce w diecezji tarnowskiej

ks. Marcin Baran

 

Język angielski

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nazwa olimpiady, konkursu

Nauczyciel przygotowujący

Karolina Kaim

3B

zakwalifikowała się do etapu okręgowego XXXIX Olimpiady Języka Angielskiego

Joanna Wójtowicz

Witold Pacholarz

3A

3 miejsce w konkursie lingwistycznym „DUET” (j.ang.+j.niem.)

M. Młynarczyk
J. Niepokój

Łukasz Papież

2E

11 miejsce w konkursie lingwistycznym (j.ang.+j.niem.)

U. Janczy

 

Język niemiecki

Łukasz Papież

2E

zakwalifikował się do etapu okręgowego XXXIX Olimpiady Języka Niemieckiego;

zajął również 11 miejsce Międzynarodowej Olimpiady Języka Niemieckiego – Bielsko Biała

 

 

 

Matematyka

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nazwa olimpiady, konkursu

Nauczyciel przygotowujący

Rafał Franczak

1A

Wynik bardzo dobry w konkursie KANGUR 2015

Anna Wrona

Izabela Ptaszek

2B

Wynik bardzo dobry w konkursie KANGUR 2015, I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Śladami Matematyków”

Ryszard Abram

Bartosz Dąbrowski

1B

Wyróżnienie w konkursie KANGUR 2015

Krystyna Bugajska

Monika Czyżycka

1B

Wyróżnienie w konkursie KANGUR 2015, III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Śladami Matematyków”

Krystyna Bugajska

Kamil Uryga

1B

Wyróżnienie w konkursie KANGUR 2015

Krystyna Bugajska

Bartosz Ociepka

1A

Wyróżnienie w konkursie KANGUR 2015

Anna Wrona

Piotr Kotara

1A

Wyróżnienie w konkursie KANGUR 2015

Anna Wrona

Grzegorz Król

2A

 

Wyróżnienie w konkursie KANGUR 2015

Anna Wrona

Jakub Janowski

 

2A

Wyróżnienie w konkursie KANGUR 2015

Anna Wrona

Magdalena Ociepka

3C

 

Wyróżnienie w konkursie KANGUR 2015

Anna Wrona

Witold Pacholarz

 

3A

Wyróżnienie w konkursie KANGUR 2015

Ryszard Abram

Anna Tobiasz

2F

Wyróżnienie w konkursie KANGUR 2015

Piotr Twaróg

Krzysztof Grybel

 

Tytuł laureata Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH

 

Marta Ból

3B

Kwalifikacja do finału Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH

Krystyna Bugajska

Klasa 1B

 

22 miejsce w kraju na 311 klas szkół ponadgimnazjalnych biorących udział w konkursie „Matematyka bez granic”

 

klasa 1A

 

26 miejsce w kraju na 311 klas szkół ponadgimnazjalnych biorących udział w konkursie „Matematyka bez granic”

 

 

Przedsiębiorczość

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nazwa olimpiady, konkursu

Nauczyciel przygotowujący

Bartosz Ociepka

1A

I miejsce w Polsce i I miejsce w województwie w ogólnopolskim konkursie „Inkubatory szkolnych biznesów”

Sylwia Stelmach

Kamil Piechura

1A

II miejsce w konkursie „Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim”

Sylwia Stelmach

Adam Kowalski

1A

Wyróżnienie w konkursie „Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim”

Sylwia Stelmach

Bartłomiej Mamak

1A

Wyróżnienie w konkursie „Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim”

Sylwia Stelmach

Magdalena Wańkowicz

2C

Wyróżnienie w konkursie „Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim”

Sylwia Stelmach

Kinga Filipek

2C

Wyróżnienie w konkursie „Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim”

Sylwia Stelmach

Bartosz Ociepka

1A

Kwalifikacja do Etapu Okręgowego Olimpiady Ekonomicznej

Sylwia Stelmach

 

Chemia

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nazwa olimpiady, konkursu

Nauczyciel przygotowujący

Adrianna Król

 

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Joanna Oleksy

Stanisław Wikar

 

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Joanna Oleksy

Anna Tobiasz

2F

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym

Barbara Kalita

Tomasz Jędrzejek

2F

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym

Barbara Kalita

Kacper Palkij

 

3E

Kwalifikacja do finału Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Barbara Kalita

 

Biologia

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nazwa olimpiady, konkursu

Nauczyciel przygotowujący

Konrad Olchawa

1A

Awans  do Wielkiego Finału Międzynarodowego Konkursu „Aliante 2015”

Piotr Wójciak

Michał Podgórni

1A

Awans do Wielkiego Finału Międzynarodowego Konkursu „Aliante 2015”

Piotr Wójciak

 

Geografia

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nazwa olimpiady, konkursu

Nauczyciel przygotowujący

Jan Stach

 

Kwalifikacja do finału wojewódzkiego konkursu „Antypody – znane, nieznane”

Andrzej Nawaleniec

Monika Czyżycka

1B

Kwalifikacja do finału wojewódzkiego konkursu „Antypody – znane, nieznane”

Andrzej Nawaleniec

Bartosz Dąbrowski

 

Kwalifikacja do finału wojewódzkiego konkursu „Antypody – znane, nieznane”

Andrzej Nawaleniec

Iwona Natanek

 

Kwalifikacja do finału wojewódzkiego konkursu „Antypody – znane, nieznane”

Andrzej Nawaleniec

 

2013/2014

Język polski

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nazwa olimpiady, konkursu

Nauczyciel przygotowujący

Patrycja Marcisz

2g

Etap okręgowy Olimpiady Literatury i  Języka Polskiego

Jolanta Bugajska

Aleksandra Bieda

1g

Etap okręgowy Olimpiady Literatury i  Języka Polskiego

Anna Trojanowska

Aleksandra Semerda

1g

Etap okręgowy Olimpiady Literatury i  Języka Polskiego

Anna Trojanowska

Anna Orzeł

1g

Etap okręgowy Olimpiady Literatury i  Języka Polskiego

Anna Trojanowska

Karolina Lupa

1g

Etap okręgowy Olimpiady Literatury i  Języka Polskiego

Anna Trojanowska

Magdalena Trzeciecka

1g

Etap okręgowy Olimpiady Literatury i  Języka Polskiego

Anna Trojanowska

Monika Pławecka

3e

Laureatka Olimpiady Filozoficznej

Anna Trojanowska

Klaudia Miśkowicz

3e

Finalistka Olimpiady Filozoficznej

Anna Trojanowska

Karolina Kaim

2b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Pawie pióro”

Jolanta Bugajska

Karolina Kaim

2b

Wyróżnienie w Konkursie Literackim „Pióro Splotu”

Jolanta Bugajska

Kamil Bujak

2g

II miejsce w Konkursie Literackim „Komu bije dzwon Zygmunta”

Jolanta Bugajska

Paulina Lis

2b

I miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Jan Paweł II jako artysta”

Jolanta Bugajska

Karolina Michalik

2d

II miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Jan Paweł II jako artysta”

Beata Jonarska

Kamil Opioła

2e

III miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Jan Paweł II jako artysta”

Beata Jonarska

Kamil Opioła

2e

III miejsce w kategorii wokalno- muzycznej w XIII Powiatowym Przeglądzie Poezji i Pieśni Patriotycznej

Beata Jonarska

Aleksandra Semerda

1g

II miejsce w kategorii wokalno- muzycznej w XIII Powiatowym Przeglądzie Poezji i Pieśni Patriotycznej

Anna Trojanowska

Aleksandra Bieda

1g

III miejsce w XIII Powiatowym Przeglądzie Poezji i Pieśni Patriotycznej

Anna Trojanowska

Aleksandra Semerda

1g

II miejsce – etap rejonowy Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego- kategoria poezja śpiewana

Anna Trojanowska

I miejsce dla szkoły

 

 

Konkurs Interdyscyplinarny Warsztatów Filozoficznych Filozofia w praktyce zorganizowany przez UP JPII

Anna Trojanowska

Patrycja Marcisz

2g

I miejsce w Konkursie Interdyscyplinarnym Warsztatów Filozoficznych Filozofia w praktyce zorganizowany przez UP JPII

Anna Trojanowska

Klaudia Miśkowicz

3e

III miejsce w Konkursie Interdyscyplinarnym Warsztatów Filozoficznych Filozofia w praktyce zorganizowany przez UP JPII

Anna Trojanowska

Kamil Bujak

2g

IV miejsce w Konkursie Interdyscyplinarnym Warsztatów Filozoficznych Filozofia w praktyce zorganizowany przez UP JPII

Anna Trojanowska

Historia

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nazwa olimpiady, konkursu

Nauczyciel przygotowujący

Sylwia Sara

1c

Finalistka etapu wojewódzkiego z Małopolski w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Tematycznego,, Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914-1989”

Joanna Pociecha

Filip Kołodziej

2g

Finalista ustnego etapu okręgowego Olimpiady Historycznej

Adam Dębski

Religia

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nazwa olimpiady, konkursu

Nauczyciel przygotowujący

Kamil Bujak

2g

Etap Diecezjalny Olimpiady Teologii Katolickiej

ks.Marcin Byś

Bartosz Mamak

1g

Etap Diecezjalny Olimpiady Teologii Katolickiej

ks.Marcin Byś

Daniel Mynarski

2a

Etap Diecezjalny Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

ks.Marcin Byś

Urszula Nowak

2a

Etap Diecezjalny Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

ks.Marcin Byś

Kinga Wątor

2g

Etap Diecezjalny Konkursu Biblijnego

ks. Marcin Baran

Język angielski

I Liceum Ogólnokształcące
im. Władysława Orkana w Limanowej
ul. Orkana 1
tel./fax: 018 3372059
e-mail: 1lo.limanowa@pro.onet.pl
Copyright © 2019 LO Limanowa, All Rights Reserved
Realizacja: Intellect.pl