I Liceum Ogólnokształcące

im. Władysława Orkana w Limanowej

Plan lekcji
Dzwonki lekcyjne
LekcjaGodzina
17:30-8:15
28:25-9:10
39:20-10:05
410:15-11:00
511:10-11:55
612:05-12:50
713:05-13:50
814:00-14:45
914:50-15:35
1015:40-16:25
Programy i projekty

Sportowe triumfy naszych uczniów

Powiększ
W sezonie jesienno - zimowym uczniowie reprezentowali naszą szkołę już na kilku zawodach o randze powiatowej i wojewódzkiej.

1. Kolarstwo górskie- zawody powiatowe 26.09.2017

Reprezentacja chłopców: Król Antoni, Buszek Przemysław, Dyląg Wojciech, Bednarczyk Błażej.

Najwyżej uplasowali się: Dyląg Wojciech miejsce IV, Król Antoni miejsce V.

Reprezentacja dziewcząt: Dębska Małgorzata, Raczek Kamila, Wątroba Julia.

Najwyżej uplasowały się: Dębska Małgorzata miejsce I, Wątroba Julia miejsce III, Raczek Kamila miejsce IV.

W zawodach wojewódzkich Dębska Małgorzata zajęła IV m.

2. Szkolna Liga LA – zawody powiatowe 28.09.2017

W zawodach drużynowych reprezentacja chłopców zajęła VI miejsce, reprezentacja dziewcząt II miejsce.

3. Sztafetowe biegi przełajowe 3.10.2017

Reprezentacja chłopców zdobyła IV miejsce, natomiast dziewczęta zdobyły brąz.

4. Indywidualna liga LA dziewcząt – zawody powiatowe 5.10.2017

Bieg 100m. –Trojanowska Aleksandra II m, Grochmal Julia IVm.

Bieg 200m. –Kokot Anna II m, Trojanowska Aleksandra III m, Król Kinga V m.

Bieg 400m. – Jasica Marlena II m, Duplak Sandra  IV m.

Bieg 800m. – Wierzycka Agnieszka VI m.

Skok w dal –Czachurska Milena I m, Król Kinga II m, Banach Marcelina IV m.

Sztafeta 4x100m w składzie: Trojanowska Aleksandra, Banach Marcelina, Grochmal Julia, Wagner Małgorzata I m.

Sztafeta szwedzka w składzie: Duplak Sandra, Kokot Anna, Król Kinga, Jasica Marlena I m.

Reprezentacja powiatu na zawodach wojewódzkich: Grochmal Julia, Kokot Anna, Król Kinga, Jasica Marlena, Czachurska Milena, Banach Marcelina, Wagner Małgorzata.

Anna Kokot zajęła IV miejsce w województwie w biegu na 200m, natomiast sztafeta 4x100 uplasowała się na III pozycji.

5. Indywidualna liga LA chłopców – zawody powiatowe 5.10.201

  • Bieg 1500m – Dyląg Wojciech III m, Marcisz Wiktor IV m.
  • Skok w dal – Pociecha Michał III m.
  • Sztafeta 4x100 III m.
  • Sztafeta szwedzka w składzie: Dudek Michał, Jarosz Dawid, Dudek Szymon III m.

6. Zawody powiatowe Piłka Ręczna chłopców 24.10.2017

Reprezentacja szkoły zajęła I miejsce i awans na zawody rejonowe w składzie:

Banach Artur, Biernat Jakub, Bulanda Bartosz, Buszek Przemysław, Duda Kacper, Dudek Michał, Łabuz Bartłomiej, Mrożek Andrzej, Nowak Sebastian, Oleksy Bartosz, Postrożny Karol, Ślazyk Damian, Strug Jakub, Szewczyk Gabriel, Wójs Wiktor.

7. Zawody powiatowe Piłka ręczna dziewcząt 07.11.2017

Reprezentacja szkoły zajęła II miejsce w podstawowym składzie:

Czachurska Milena, Florek Joanna, Gucwa Marcelina, Łyszczarz Marlena, Pławecka Patrycja, Sarata Dominika, Juszczak Adela, Augustyn Emilia

8. Powiatowe zawody drużynowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców 16.11.2017

Reprezentantki naszej szkoły w składzie: Frys Katarzyna, Duplak Sandra, Majoch Urszula zajęły III miejsce.

Reprezentacja chłopców w składzie: Sopata Jan, Dziedzic Piotr, Gembacz Marcin uplasowali się na II miejscu.

9. Powiatowy turniej drużynowy w szachach 24.11.2017

Reprezentacja naszej szkoły w składzie Flach Rajmund, Łabuz Bartłomiej, Drąg Michał, Giemzik Ewa uplasowała się na III miejscu.

10. Powiatowa licealiada dziewcząt w halowej piłce nożnej – 8.12.2017

Drużyna dziewcząt w składzie: Bartosz Joanna, Bobek Justyna, Czachurska Milena, Czechowska Natalia, Daniel Gabriela, Florek Joanna, Łyszczarz Marlena, Młyńska Klaudia, Raczek Kamila, Woźniak Elżbieta zajęła I miejsce.

11. Powiatowa licealiada chłopców w halowej piłce nożnej – 12.12.2017

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Garcarz Bartłomiej, Jarosz Dawid, Krzysztofiak Kamil, Mrożek Andrzej, Ociepka Tomasz, Postrożny Karol, Sochacki Piotr, Strug Jakub, Śliwa Michał wywalczyła II miejsce.

12. Powiatowa licealiada dziewcząt w piłce koszykowej – 09.01.2018

Drużyna dziewcząt w składzie: Biernat Katarzyna, Hasior Olga, Hudy Magdalena, Młynarczyk Justyna, Raczek Kamila, Sędzik Kinga, Sławek Natalia, Smoter Joanna, Tokarczyk Natalia, Twaróg Agata, Twaróg Kamila zdobyła I miejsce.

13. Powiatowa licealiada chłopców w piłce koszykowej – 16.01.2018

Reprezentacja chłopców w składzie: Duda Kacper, Jasica Bartosz, Król Antoni, Król Jakub, Lesiecki Dariusz, Nowak Sebastian, Smoter Jakub, Szewczyk Gabriel, Wysowski Jan, Zięba Jakub zajęła I miejsce.

22 stycznia 2018
I Liceum Ogólnokształcące
im. Władysława Orkana w Limanowej
ul. Orkana 1
tel./fax: 018 3372059
e-mail: 1lo.limanowa@pro.onet.pl
Copyright © 2018 LO Limanowa, All Rights Reserved
Realizacja: Intellect.pl